Бібліотека

 

 

Паперові Ангели для воїнів АТО

Учні 8 класу, разом з бібліотекарем,  виготовили паперових Ангелів на знак подяки воїнам-захисникам та передали подарунки у Військовий шпиталь міста Рівного та у військову частину.

14 жовтня відзначаємо День захисника України.

І хочет свято стосується всіх поколінь патріотів, першими спадають на думку герої останньої незакінченою війни на сході країни – воїни АТО (ООС). Мине час, і вони, вцілілі, зміняться військовий однострій на цивільний одяг, військову професію – на мирну.

Але ми завжди пам’ятатимемо про тих, хто заплатив найдорожче, найцінніше – все своє життя, заради світлого майбутнього без свисту куль, вибухів снарядів.

Про це потрібно розповідати підростаючому поколінню. Тому у Клеванський санаторній школі бібліотекарем Чалюк Т.Б. оформлено книжкову та фото- виставки.

З ВІРОЮ В ЛЮБОВ І МИЛОСЕРДЯ

Під такою назвою у шкільній бібліотеці діє книжкова виставка, присвячена 90-річчю від Дня народження Григора Тютюнника – українського письменника, неперевершеного майстра короткого жанру, перекладача. Сьогодні його називають одним із найвидатніших новелістів української літератури. Також з нагоди відзначення цього дня з учнями 6 та 7 класів були проведені тематичні бесіди на уроках української літератури.

Бібліотекар Чалюк Т.Б.

КНИГА – ОДНЕ З ПРЕКРАСНИХ ЧУДЕС, СТВОРЕНИХ ЛЮДСТВОМ

Тримаючи в руках книжку, ми рідко замислювалися над тим, як вона з’явилася на світ, з яких частин складається, для чого потрібен той чи інший елемент, як можна визначити для кого вона призначена. Для того, щоб розширити знання учнів про будову книжок, їх авторів, та джерела виникнення, класний керівник Наумець Лариса Володимирівна та бібліотекар Чалюк Тетяна Борисівна провели тематичну годину спілкування. Діти брали активну участь у заході та отримали казки розмальовки на згадку.

Клевань, Рівненська область, тел. 8(0362) 27-03-00, e-mail: klevansi@ukr.net