Гурток “Фото”

Серед багатьох дивовижних винаходів, зроблених в XIX столітті, далеко не останнє місце займає фотографія – мистецтво, що дозволило робити миттєве зображення будь-якого предмета або ландшафту.

Художня фотографія – особливий вид образотвор­чого мистецтва, головна  риса якого полягає в тому,  що це відносно молодий вид творчості. Фотографія, найдемократичніше із мистецтв, дає змогу зупинити ту чи іншу мить швидкоплинного життя.  Знімок має відображати життя в усіх його проявах .

Подібно до інших видів мистецтва художня фотографія потребує не стільки технічних професійних навичок, скільки суто людської “іскри творчості”, без якої зображення залишається холодним відображенням реальності, не привносячи ніяких творчих емоцій. Тільки тоді фотографія стає художньою, коли вона передає додатковий зміст і почуття. Сотні людей присвятили себе створенню дива фотографії. Імена багатьох з них відомі, інші назавжди залишаться безіменними. Фотографію, як і все прекрасне, можна назвати мистецтвом. 

Мабуть тому, у Клеванській санаторній школі  вже багато  років працює фотогурток, керівником якого є Бусел Валентин Олексійович.

Клевань, Рівненська область, тел. 8(0362) 27-03-00, e-mail: klevansi@ukr.net